PRAWY PAS

WSPÓŁPRACA

LEFTLANE.PL

FOT. REDDIT.COM

WSPÓŁPRACA I REKLAMA: kontakt@leftlane.pl

GOOGLE ANALYTICS (01.2014 - 01.2015)

FACEBOOK, INTERAKCJE (01.2014 - 01.2015)

Aktualnie poszukujemy wydawcy lub innego rodzaju stałej współpracy, co pomoże nam przestać martwić się reklamą/marketingiem i umożliwi poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie tego portalu. Jesteś chętny? Napisz do nas!

Ruszyliśmy 1 stycznia 2014 roku i mamy ponad 7300 niekupionych(!) lajków profilu na Facebooku. W wielu przypadkach nasze teksty zdobywają kilkaset lajków i udostępnień. Zdarzają się też publikacje przekraczające 1 tys. polubień i nikt nikogo do tego nie zmusza.

Jesteśmy fajni przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do innych portali możemy bardzo szybko tworzyć zupełnie odmienne layouty do naszych tekstów, niczym w gazetach wydawanych na papierze. Przez to LEFTLANE.PL wyróżnia się nie tylko na tle portali i blogów motoryzacyjnych w Polsce, ale i na świecie.

Projektując portal staraliśmy się cały ekran wypełnić treścią – przede wszystkim dobrej jakości zdjęciami. Zdecydowaliśmy się zostawić tylko to, co faktycznie uznajemy za niezbędne, wielokrotnie zastanawiając się nad sensem poszczególnych elementów na każdej stronie. Wierzymy także, że unikanie krzykliwych tematów i rzetelne przedstawianie treści na podstawie wielu źródeł jest tym, co przyciąga nowych czytelników i buduje zaufanie. Póki co wszystko się zgadza.

Efekt długiej pracy i wielu prób przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Poniżej część opinii czytelników – słowo honoru, nie znamy żadnej z tych osób :) Komentarze pochodzą z naszego profilu Facebook, z portalu Reddit, a także z komentarzy pod artykułami.

Ponadto współpracowaliśmy już z (tj. testowaliśmy samochody) takich producentów jak: Mitsubishi, Peugeot, Nissan, Seat, Hyundai, Mercedes-Benz, Skoda oraz Citroen, a lista ciągle rośnie.

ŹRÓDŁA WIZYT

komentarze